влевовправо
-5%Домкрат пляшковий 3т 194-372 мм в кейсі TORIN T90304S
- Готово до відправки
- Код: T90304S
1 126,84 ₴
1 070,50 ₴
+380 (67) 445-34-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат автомобільний телескопічний TORIN T90304S вантажопідйомністю до 3 тонн має компактні розміри, але при цьому хорошу стійкість, а максимальна висота підйому становить 372 мм. При цьому сам домкрат висотою всього 194 мм. Вага TORIN T90304S 3,6 кг. Має широку стійку платформу та невеликі габарити, завдяки чому його легко використовувати та транспортувати.
Особливості:
• Загартований гвинтовий подовжувач дозволяє регулювати максимальну висоту підйому.
• Зручна рифлена п'ята з термообробкою, забезпечує широку зону підхоплення та надійне зчеплення.
• Широка та міцна основа забезпечує стійкість та безпеку. Всі точки навантаження посилені, що підвищує довговічність та надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 194 мм |
| Висота підйому | 372 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 194 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 100 мм |
| Ширина майданчика | 92 мм |
- Ціна: 1 070,50 ₴






