Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок для інструменту з 6 секцій виконаний з якісного сплаву металу, з Electro-Power покриттям, яке стійке до подряпин і хімічних розчинів. Витримує статичне навантаження 200кг. Оснащена коліщатками-роликами 5"X1-1/4" PP, два з яких поворотні із замком для фіксування положення візка. Габаритні розміри візка: 681x459x744(h)мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 744 мм |
| Ширина | 681 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувний ящик | 6 |
| Глибина | 459 |
| Глибина висувного ящика | 4х64 2х144 мм |
| Діаметр колісних опор | 125 |
| Довжина висувного ящика | 580 |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 |
| Кількість поворотних коліс | 2 |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 30 |
| Статична вантажопідйомність | 200 кг |
| Тип меблів | Візок для інструменту |
| Ширина висувного ящика | 377 |
- Ціна: 20 307,32 ₴


