
Вулканізатор з гвинтовим притиском,настільний TORIN TRAD001
- Готово до відправки
- Код: TRAD001
4 923,60 ₴
Апарат працює на вбудованій автоматиці, а при виникненні короткого замикання спрацьовує захист. Для притиску використовується ходовий гвинт. За повний робочий цикл вулканізатора TORIN TRAD001 можна ремонтувати площу 60х60 мм. Цей настільний вулканізатор відносно компактний і важить до 35 кг. Він обладнаний таймером для встановлення часу вулканізації.
Вулканізатор TRAD001 призначений для ремонту безкамерних шин та різноманітних типів камер. Він може використовуватися як стаціонарний пристрій, і переноситися на потрібну позицію. Під час роботи температура підтримується вбудованою автоматикою, є одна нагрівальна головка з ступенем потужності 500 Вт.
Вулканізатор з гвинтовим притиском, температурний контролер, настільний, 1 нагрівальна пластина TORIN TRAD001
- Автоматичне підтримання температури вулканізації.
- Притиск здійснюється ходовим гвинтом
- Захист від короткого замикання
- Таймер дозволяє встановити час вулканізації
- Застосовується для ремонту різних видів камер та шин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.5 кВт*год |
| Температура нагріву | 165 град. |
| Тип | Настільний |
| Вага (кг) | 36 |
| Ремонтна зона (мм) | 60х60 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 405 мм |
- Ціна: 4 923,60 ₴



