
Домкрат автомобільний пляшковий професійний двухштоковый 10т висота підйому 210-520 мм TORIN TH810001
- Готово до відправки
- Код: TH810001
5 709,44 ₴
Домкрат 10 тонн виробництва TORIN - це пляшковий професійний двоштоковий домкрат гідравлічного типу. Ця серія професійних домкратів використовується для підняття транспортних засобів вагою до 10 тонн під час виконання ремонтних та монтажних робіт. У виробництві устаткування використовується загартована сталь, що результат високої міцності. Завдяки рельєфній поверхні домкрата досягається надійний зіткнення з поверхнею вантажу.
До гідності професійного домкрата можна присвоїти такі характеристики, як:
- стійкість;
- жорсткість конструкції;
- точність гальмування;
- плавність ходу;
- компактність;
- велика вантажопідйомність;
- невелике зусилля на рукоятці.
Завдяки використанню високоякісних матеріалів пляшкові домкрати професійної серії відрізняються тривалим терміном служби та надійністю. Якісне виконання роботи в обслуговуванні та ремонті забезпечить комфортна сфера підйому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 210 мм |
| Висота підйому | 520 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 208 мм |
| Довжина | 161 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 161 мм |
| Ширина майданчика | 165 мм |
- Ціна: 5 709,44 ₴





