влевовправо
-5%Домкрат для легкового автомобіля 2.5 т 85-455 мм TORIN T830018
- Готово до відправки
- Код: T830018
7 362,08 ₴
6 993,98 ₴
+380 (67) 445-34-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат підкатний професійний низькопрофільний TORIN T830018 незамінний при необхідності підняття автомобіля з низьким кліренсом, оскільки висота домкрата всього 85 мм, при цьому максимальна висота підйому 455мм. Ці якості, поряд з вантажопідйомністю в 3 тонни, зробили TORIN T830018 дуже популярним на станціях технічного обслуговування та на шиномонтажних станціях. Зручний у роботі TORIN T830018 легко переміщати по робочому майданчику за рахунок великих коліс та довгої ручки, а широка база домкрата робить його стійким, що важливо для безпеки.
Особливості:
Нова гідравлічна система робить підйом простим, у той час як ширша рама та внутрішній байпасний клапан забезпечують стійкість та безпеку.
Система безпечного байпасу запобігає можливому перевантаженню та забезпечує безпечну роботу майстра.
Сталеві колеса продовжують термін служби домкрата.
Спеціальний дизайн: поліровані циліндри та зручна широка чаша. Пофарбовані внутрішні стінки циліндра продовжують термін служби ущільнень, що зводить до мінімуму їх стирання та зношування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Висота підйому | 455 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Довжина | 342 мм |
| Ширина | 640 мм |
- Ціна: 6 993,98 ₴




