влевовправо

Ящик для інструменту 5 секцій TORIN TBC122B
- Готово до відправки
- Код: TBC122B
1 796,52 ₴
+380 (67) 445-34-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для інструменту 5 секцій TORIN TBC122B, розміром 495 (L) x200 (W) x290 (H) мм. Розкладний металевий інструментальний ящик на три рівні, зі зручною конструкцією "трансформер". Має одну велику секцію та чотири розкладні малі.
TORIN – марка, під якою випускається гаражне обладнання. Виробництво інструментів відбувається в Китаї, а сам бренд є підрозділом більшої корпорації "Changshu Tongrun Auto Accessory Co., Ltd", засноване в 1954 році. Товари, вироблені фірмою TORIN завоювали популярність і користується стабільно високим попитом у 180 країнах світу (Азії, Україні, Європі та Північній Америці), що доводить якість та довговічність продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 1 796,52 ₴






