влевовправо
-7%Гідравлічний Трубогиб 10т TRA1001 TORIN
- Готово до відправки
- Код: TRA1001
23 554,52 ₴
21 905,70 ₴
+380 (67) 445-34-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний трубогиб TORIN TRA1001 призначений для точного згинання газових, водопровідних та інших труб у холодному стані, без заповнення.
Трубогиб складається з траверси в зборі із закріпленим гідроциліндром з зусиллям, що розвивається 10 тонн з вбудованим плунжерним ручним насосом. У комплекті 8 колодок лекався під різні діаметри труб. Наконечник штока гідроциліндра одягається насадка з колодкою відповідного розміру.
Труба встановлена між опорними роликами і трубогибной насадкою гнеться за рахунок переміщення поршня гідроциліндра. Повернення поршня після згинання труби у вихідне положення проводиться після скидання тиску під дією ручної сили.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ходу штока | 315 мм |
| Максимальне зусилля | 10 т |
| Розміри колодок (мм) | 12,7; 19; 25,4; 31,75; 38; 50,8; 63,2; 76,2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 68 кг |
- Ціна: 21 905,70 ₴


