-5%Домкрат підкатний професійний 3т низькопрофільний з подвійною помпою 80-508 мм TZ830026X TORIN
- Готово до відправки
- Код: TZ830026X
8 311,16 ₴
7 895,60 ₴
+380 (67) 445-34-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат підкатний TORIN TZ830026X висотою 80 мм при цьому здатний піднімати та утримувати вагу до 3 тонн на висоту 508 мм. Домкрат TORIN T830023 простий та зручний у використанні, має стійку конструкцію та довгу ручку. Домкрат підійде для використання в гаражі, 100, на шиномонтажних станціях, на виробництві і т.д. Він має вагу 31 кг. Наявність подвійної помпи прискорює процес спуску/підйому та робить конструкцію повністю безвідмовною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 508 мм |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 895,60 ₴

