Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець автослюсаря регульований, з інструментальною полицеюTORIN TR6201A. Регульований табурет TORIN оснащується поворотними колесами, які гарантують маневреність конструкції при переміщенні рівною площадкою. Інструментальна полиця включає три відділення для зберігання різноманітного оснащення і ручного інструменту без ризику їх змішування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 440 мм |
| Технічні характеристики | |
| Висота підйому | 120 |
| Матеріал покриття | Вініл маслостойкий |
| Регулювання висоти | Є |
- Ціна: 2 940,08 ₴


