влевовправо

Візок для інструменту 2 секції, 1 відкрита полиця TCAD0206 TOPTUL
- Готово до відправки
- Код: TCAD0206
18 224,36 ₴
+380 (67) 445-34-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інструментальна тумба TOPTUL & TCAD0206 є мобільним варіантом системи зберігання інструментів для автомайстерень та СТО. Ця тумба підійде як для зберігання, так і для транспортування інструментів до робочого місця.
Конструкція тумби включає 2 висувні та 1 відкриту полицю для інструментів. Відкрита полиця знизу тумби дає можливість майстру зручно та близько розмістити інструменти, які найчастіше затребувані та займають багато місця. Висувна полиця зручна для розміщення ручних інструментів, а також оснащена замком для захисту дорогих інструментів від крадіжки. Висувний механізм обладнаний якісними кульковими напрямними, які гарантують плавність ходу та повне відкриття відділення. Верхня полиця має протиковзне покриття, щоб під час транспортування все залишалося на своїх місцях. Тумб виготовлена з якісної сталі, має високу міцність і зносостійкість. Фарбування виконане порошковою фарбою, яка стійка до сколів та тріщин.
Тумба обладнана поворотними колесами з гальмами, які забезпечують маневреність, а також фіксують на місці за потреби.
Конструкція тумби включає 2 висувні та 1 відкриту полицю для інструментів. Відкрита полиця знизу тумби дає можливість майстру зручно та близько розмістити інструменти, які найчастіше затребувані та займають багато місця. Висувна полиця зручна для розміщення ручних інструментів, а також оснащена замком для захисту дорогих інструментів від крадіжки. Висувний механізм обладнаний якісними кульковими напрямними, які гарантують плавність ходу та повне відкриття відділення. Верхня полиця має протиковзне покриття, щоб під час транспортування все залишалося на своїх місцях. Тумб виготовлена з якісної сталі, має високу міцність і зносостійкість. Фарбування виконане порошковою фарбою, яка стійка до сколів та тріщин.
Тумба обладнана поворотними колесами з гальмами, які забезпечують маневреність, а також фіксують на місці за потреби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фасаду | Зелений |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 695 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 950 мм |
| Ширина висувного ящика | 576 мм |
| Довжина висувного ящика | 380 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Максимальне навантаження на полицю | 50 кг |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
- Ціна: 18 224,36 ₴



